Szkolenie OSP

Od 3 do 25 września br. będzie organizowane szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Żywcu, w godzinach od 15:00 do godz. 21:00.  Prosimy o potwierdzenie udziału w szkoleniu osób zainteresowanych.

Karta skierowania została wysłana mailem do jednostek, które zgłosiły chęć uczestnictwa w szkoleniu. Wypełnioną kartę należy dostarczyć osobiście lub w wersji elektronicznej (skan, zdjęcie, plik edytowalny lub inna forma) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W sytuacji wysłania dokumentów w wersji elektronicznej, oryginał należy dostarczyć osobiście w dniu rozpoczęcia kursu. Do karty proszę dołączyć kserokopię aktualnych badań lekarskich.

Ze względu na dużą ilość zgłoszonych potrzeb szkoleniowych, proszę o potwierdzenie udziału w szkoleniu do dnia 27 sierpnia br. Nie dostarczenie karty oraz badań lekarskich w wyznaczonym terminie oznacza nie przyjęcie na szkolenie i rezerwację miejsca dla innej jednostki OSP.

W tabeli poniżej znajdują się jednostki i ilości miejsc na szkolenie, szkoleniem obejmujemy maksymalnie 40 osób, ilość zgłoszeń jest większa dlatego obowiązuje kolejność zgłaszanych skierowań. Pozostali będą mieli pierwszeństwo w następnym szkoleniu, które będzie organizowane na przełomie kwietnia i maja 2019 roku. 

Jednostka OSP

Liczba osób

Cięcina

1

Cisiec

2

Glinka

4

Jeleśnia

2

Juszczyna

3

Koszarawa

2

Las

2

Lipowa

2

Łękawica

2

Łodygowice

4

Międzybrodzie Bialskie

1

Milówka

1

Nieledwia

2

Pewel Ślemieńska

2

Przybędza

1

Przyłęków

3

Rycerka Dolna

1

Rycerka Górna

6

Rychwałdek

2

Sienna

2

Sól

1

Szare

2

Świnna

2

Trzebinia

2

Ujsoły

2

Wieprz

1

Zarzecze

4

Złatna

1

Zwardoń

4

Żywiec-Moszczanica

1

Żywiec-Oczków

2

SUMA

68


Drukuj   E-mail